J. Kunderi 8a, 10128 Tallinn
+372 5860 2858

Saavutused

Saavutused

iSmart klubi liikmed edukalt võtavad osa erinevatest kohaliketest ja rahvusvahelistest võistlustest ja tihti toovad võitjate diplomid ja karikad.

22.01.2017. Laagri
Eelvoor FIRST LEGO League
2 koht. Robotimäng ANIMAL ALLIES (meeskond iSmart – Daniel Ojala, Arseni Karžetski, Vladislav Bezrukov, Anton Nitšeportšik).

11-12.03.2017. Tartu
Finaal FIRST LEGO League
Karikas «Strateegia ja Innovatsioon» ja 7. koht 49-st meeskondadest Robotimängis.

22.04.2017. Võru
RoboMiku Lahing  ja Võru Tsõõr:
1. koht Robotimäng FLL ANIMAL ALLIES (Daniel Ojala, Vladislav Bezrukov)
4. koht Linnaläbimine (Arseni Karžetski, Vitali Bezrukov)
3. koht Juhendajate LEGO SUMO (Aleksei Bezrukov)

24-26.11.2018. Tallinn
Robotex:
10. koht Line Following MBot – Daniel Sorokin (iSmart Storm)

13-14.01. 2018. Tallinn
Eelvoor FIRST LEGO League:
3. koht 35-st meeskondadest iSmart Storm (Daniel Sorokin, Lada Šestopalova, Nikita Beljatski, Vitali Bezrukov)
3. koht 34-st meeskondadest iSmart Paldiski (Leon Erik Teesalu, Kirill Sats, Mihael Karabut, Albert Gusev)
4. koht 35-st meeskondadest ja karikas « Ettevõtlik meeskond» iSmart (Daniel Ojala, Vladislav Bezrukov, Arseni Karžetski, Artur Anson)

28.02.2018. Rakke
Rakke robootikapäev:
1. koht SUMO – Lada Šestopalova ja Vitali Bezrukov (iSmart Storm)
1. koht Mäkketõus – Arseni Karžetski (iSmart)
3. koht Robotimäng FLL Hüdrodünaamika – Daniel Ojala ja Vladislav Bezrukov (iSmart)
2. ja 3. koht Blue Bot haridusrobotite platside näitus (juhendaja Julija Sandul)

10-11.03.2018. Tallinn
Finaal FIRST LEGO League:
6. koht 40-st meeskondadest – iSmart
10. koht 40-st meeskondadest – iSmart Storm

27.03.2018. Pihkva. Venemaa
Pihkva oblasti 4. avatud regioonaalne robootikavõistlus «Robo-2018»:
2. koht Keegelring – Arseni Karžetski (iSmart)
3. koht SUMO – Nikita Beljatski (iSmart Storm)
4. koht SUMO – Lada Šestopalova (iSmart Storm)

7.04.2018. Saku
Saku RoboLaks 2018:
2. koht SUMO – Daniel Ojala (iSmart)

14.04.2018. Jõhvi
Robomiku Lahing:
2. koht Robotimäng FLL Hüdrodünaamika – Daniel Ojala ja Vladislav Bezrukov (iSmart)
4. koht Robotimäng FLL Hüdrodünaamika – Lada Šestopalova ja Daniel Sorokin (iSmart Storm)
4. koht SUMO – Lada Šestopalova (iSmart Storm)